Вы здесь

Формування, індексація та збереження бібліотечних фондів

Шановні колеги!

Важливою складовою діяльності бібліотек є робота з комплектування, обліку, збереження документного ресурсу. На жаль, останнім часом цим питанням приділялося недостатньо уваги. Разом з тим, відбулися значні зміни як в організаційній структурі бібліотек, так і в технології роботи з фондами: пройшла часткова децентралізація бібліотечних систем, застаріли та потребують оновлення основні інструкції, роботу з бібліотечним фондом все більше унормовують документи Міністерства фінансів України та Державного казначейства України.
Пропонуємо Вашій увазі методичні рекомендації щодо організації роботи з фондами. При підготовці рекомендацій було використано методичні поради обласних бібліотек м. Кіровограда "Бібліотечний фонд: збереження та індексація"(2002), за що ми щиро вдячні колегам, та нові документи з питань формування та збереження бібліотечних фондів.
Ми намагалися зробити матеріал конкретним і детальним, але обсяги видання не дали можливості представити всі бланки, форми та нормативні документи. Якщо Вас зацікавлять зазначені матеріали, ми надамо їх додатково. Якщо якесь питання, на Вашу думку, висвітлено не досить повно, повідомте нас.
Бажаємо Вам успіхів у нелегкій та важливій справі, яку Ви робите!