Вы здесь

В.В. Віхляєв

 

 

ПРО АВТОРА

Володимир Вікторович Віхляєв народився 23 червня 1986 року в смт Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в м. Запоріжжя. В 2003 році закінчив середню загальноосвітню школу-гімназію № 1 ім. Т.Г. Шевченка. Тоді ж вступив до Гуманітарного університету „ЗІДМУ” (за спеціальностями: „Правознавство” та „Менеджмент організацій”), який з відзнакою закінчив у 2007 році. Нині є магістрантом Інституту права та факультету управління (спеціальність: „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”) Класичного приватного університету.

Віхляєв Володимир - лауреат премії Запорізької обласної державної адміністрації для обдарованої молоді у галузі літератури (2007 р.).

Переможець літературних конкурсів „Дні української писемності” (22.02.05), „Літературна перлина” (30.11.06), „Молоде вино” (03.03.07) та чемпіонату зі слем-поезії (17.03.07) м. Запоріжжя.

Володимир Віхляєв - автор збірки наукових та публіцистичних робіт „Перші кроки” (2006р.), художніх та наукових публікацій в журналах „Хортиця”, „Держава та регіони”, „Наука і вища освіта”.

Велику роль у становленні молодого автора відіграли відомі українські письменники Анатолій Рекубрацький, Григорій Лютий, Лариса Коваль, Володимир Селіванов (Буряк).

Віхляєв Володимир - учасник XIII семінару творчої молоді України (Ірпінь, 1-8.05.07).