Вы здесь

1 post / 0 новое
abon
Не в сети
Регистрация: 27/03/2013 - 13:47
Куява Ж. "Дерево, що росте в мені"

Жанна Куява -- українська журналістка, літературний критик, успішна письменниця. Почавши з журналістики, вона згодом вирішила спробувати себе в літературі. Її літературний дебют виявився напрочуд удалим: перший її роман отримав 2012 року спеціальну відзнаку на літературному конкурсі "Коронація слова", наступний -- "Із медом полин" -- 2013 року потрапив до п'ятірки фіналістів конкурсу. Найновіший твір "Дерево, що росте в мені", який "плодоносить" вічними істинами, народною філософією, самою правдою життя, відзначили цьогоріч на "Коронації слова" за психологічну глибину та розкриття міжособистісних стосунків.
Іноді Господь забирає у нас срібло... щоб подарувати золото. Головне -- вчасно це зрозуміти. Напевно, треба було Чеславі пройти через тяжкі втрати й болісні розчарування, перш ніж усвідомити -- нічого не буває марним. До кожної людини приходить щастя, треба тільки дочекатися його. А ще -- жити, не зраджуючи себе. Бо інакше ти знищуєш у собі те істотне, заради чого, здається, і прийшов у цей світ.
Роман "Дерево, що росте в мені" -- про дерево, присутнє в кожному з нас. Так-так, дослухайтеся до себе -- у вас воно теж є! Дерево, що своїми коренями надійно кріпить нас до землі. Дерево, чий міцний стовбур не дає впасти, зламатися, коли тяжко. Дерево, що кожного дня живить нас соками своєї крони, наближає до Неба, дозволяючи почуватися щасливими. Воно -- наше минуле, теперішнє та майбутнє. Воно -- ми самі. Тож щасливою може бути кожна людина!
Цей роман ще й про межу людського болю та терпіння, про пошуки самого себе, про безграничну, аж до самопожертви, любов.
Твір Жанни Куяви можливо взяти на абонементі.

Добавить комментарий