Вы здесь

1 post / 0 новое
abon
Не в сети
Регистрация: 27/03/2013 - 13:47
Л. Мусіхіна "Звичайник"

   Лілія Мусіхіна -- автор нон-фікшн бестселеру "Магія українців очима очевидців" та ряду етнографічних популярних видань, позаштатний кореспондент "National Geographik Ukraine", фанатичний мандрівник старими українськими селами, якому довіряють свої таємниці знахарі та мольфари, -- уперше спробувала себе в художній літературі.

    "Звичайник" зайняв 4 місце на Всеукраїнському літературному конкурсі "Коронація слова"  2014-го року в номінації "романи".

    Редакція видавництва визначила жанр твору як старосвітський роман, в центрі сюжету -- кобзар Мартин, його поводир -- Устимко та "приблудний" незнайомець на прізвисько Амфібрахій, який виявився Іваном Мазепою...

    Ви тримаєте в руках книгу, досить незвичайну як для нашого бурхливого часу. Вона примусить Вас зануритися з головою у світ української старосвітщини і, нехай навіть  на деякий час, але вповільнити шалений ритм Вашого життя, який часом жахливо втомлює і виснажує. З цією книжкою в руках Ви опинитеся в лагідних тенетах української давнини.

    Читаючи "Звичайник" Лілії Мусіхіної, Вам може пригадатися довженківська "Зачарована Десна", а може несподівано з'явитися образ Григора Тютюнника або улюблені твори Романа Іваничука... Так, це чудове літературне ретро, яке видавництво "Дуліби" свідомо обрало для публікації, виловивши його з моря різноманітних пропозицій, якими завалений видавничий портфель...

Добавить комментарий