Вы здесь

1 post / 0 новое
abon
Не в сети
Регистрация: 27/03/2013 - 13:47
С. Жадан "Біг Мак. Перезавантаження

     Сергій Жадан -- український поет, прозаїк, есеїст, перекладач, громадський діяч. Лауреат міжнародних премій, автор роману, що став кращою книгою десятиліття конкурсу "Книга року Бі-бі-сі", людина, яка об'єднує Схід і Захід... Його літературні твори перекладені багатьма мовами. Сергій Жадан -- активний організатор літературного життя України й учасник мультимедійних мистецьких проектів.

    Вже відомі читачеві твори -- і низка малознаних оповідань Жадана. Співзвучність прози й поезії, текст на межі музики...

   Автор та троє його друзів вирушають у мандрівку Західною Європою. Подорож -- це завжди зустрічі, і часто досить дивні: митці, дисиденти, диваки, наркомани... Ці герої вже відомі, їхні історії зі щасливим кінцем давно переказані. Але, на думку авторв, головне -- нічого не забути. Бо забуття -- це найбільша зрада, якої ніхто й ніколи не пробачить. Тому тепер -- Перезавантаження.

    Усе починається з вокзалу -- зустрічі й прощання, дороги та краєвиди, одличчя та вчинки... Одного разу потрібно зважитися й вирушити в подорож назустріч майбутньому, щоб віднайти точку відліку -- або кнопку "перезавантаження". Тож наші мандри лише починаються...

 

Добавить комментарий