" Несуть, мов свічечку, культуру в люди..."
(Обласний центр народної творчості)
1939 - 2004
        (Бібліографічний покажчик)
   

Нагороди та відзнаки

12. Почесна відзнака Міністерства культури і мистецтв України "За багаторічну плідну працю в галузі культури":[Нагороджується В.С.Чаюха - зав. від. просвіт.-виховної та культ.- дозвіллєвої діяльності] №1038 від 6 груд. 2004 р.
13. Почесна грамота Запорізької облдержадміністрації : [Нагороджено колектив обл. центру нар. творчості за вагомий внесок у підготовку та проведення творчого звіту майстрів мистецтв та колективів худож. самодіяльності Запоріз. обл. "Ми - запорожці" в м. Києві ] // Розпорядження облдержадміністрації №90-к від 15 верес. 2004 р.
14. Про нагородження працівників культури та аматорів народного мистецтва : Указ Президента України : [У т. ч. звання "Заслужений працівник культури України" присвоєно Н. В. Хорьєвій-дир. Запоріз. ОЦНТ] // Уряд. кур`єр. - 2004. - 1 квіт. (№ 61).
15. Почесна грамота Запорізької обласної Ради : [Нагороджується Н. В. Хорьєва за вагомий внесок у розвиток культури Запоріз. краю та з нагоди Всеукр. дня працівників культури і аматорів нар. мистецтва] // Розпорядження голови обл. ради №65-р від 19 берез. 2003р.
16. Почесна грамота Гуляйпільської райдержадміністрації: [Н. В. Хорьєвій - дир.ОЦНТ, за вагомий внесок у розвиток нац. культури, активну гуманістичну та громадську діяльність, значну допомогу в організації участі Гуляйпільського р-ну у Всеукр. культ.-мистецькій акції "Культура малих міст", де місто Гуляйполе представляло свої культ. і духовні здобутки ] від 4 лип. 2003р.
17. Почесна грамота Міністерства культури і мистецтв України Центрального комітету профспілки працівників культури України: [Нагороджується Н.В.Хорьєва за сумлінну працю та високий професіо-налізм] від 23 берез. 2002 р.
18. Подяка Управління культури : [Н.В.Хорьєвій - дир. обл. центру нар. творчості за високий організаційний рівень підготовки та проведення презентації виставки с. Гусарка Куйбишев. р-ну] від черв. 2002р.
19. Диплом Національного комплексу "Експоцентр України": [Нагороджено Запоріз. ОЦНТ за участь у ювілейній виставці "Україна. Десять років незалежності"] від 2001р. - м. Києв.
20. Подячний лист організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнського огляду народної творчості у Запорізькій області: [Н. В. Хорьєвій - дир.. ОЦНТ, за активну участь у підготовці та проведенні творчого звіту майстрів мистецтв та самодіял. худож. колективів Запоріз. обл. у м. Києві ] від 22 трав. 2001р.
21. Грамота Управління культури Запорізької облдержадміністрації : [Нагороджено ОЦНТ за вагомий внесок у розвиток укр. культури, високі творчі досягнення, організацію та проведення Всеукр. огляду нар. творчості ] від 27 січ. 2000р.
22. Подяка Міністерства культури і мистецтв України : [Н. В. Хорьєвій - дир. Запоріз. ОЦНТ за вагомий внесок у розвиток збереження і популяризацію укр. культури ] від 13 квіт. 1999р.
23.Подячний лист Управління культури Запорізької облдержадміністрації : [Н. В. Хорьєвій за активну участь у підготовці та проведенні творчого звіту обл. "Самоцвіти Запоріжжя" в рамках Всеукр. огляду нар. творчості ] від 9 лип. 1999р.
24. Почесна грамота Запорізької облдержадміністрації :[Нагород-жується Н В. Хорьєва за підготовку та проведення на високому творчому та організаційному рівні творчого звіту Запоріз. обл. в рамках Всеукр. огляду нар. творчості ] // Розпорядження облдержадміністрації №343 від 8 лип. 1999 р.
25.Диплом Республіканського та Запорізького оргкомітетів фестивалю: [Нагороджено колектив ОЦНТ як учасника Всеукр. фестивалю нар. мистецтва "Хортиця", присвяч. 500-річчу запороз. козацтва ] від черв. 1991р.
26. Про нагородження учасників, керівників та організаторів художньої самодіяльності Почесною граматою : [по обл. - 3- х чоловік] та Граматою Президії Верховної Ради УРСР : [по обл.- 3-х керівників, серед яких і заст. дир. ОЦНТ Н. В. Хорьєва ] : Указ Президії Верховної Ради УРСР // Відомості Верховної Ради УРСР. - 1988. - №31. - Ст. 759.
27.Вітаємо!: [Повідомл. про присвоєння почес. звання "Заслужений працівник культури УРСР ". Серед ін. дир. ОЦНТ В. С. Чаюха] // Запоріз. правда. - 1985. - 24 листоп.; Индустр. Запорожье. - 1985. - 24 нояб.


Див. Також №364.
 
 
Rambler's Top100